Ana Sayfa Hakkımızda

Hakkımızda

Puanfarkı ekibi olarak; sadece bir web sitesi değil, aynı zamanda hayatınızın bir parçası olmak için ‘’farklı bir başlangıç’ yapıyoruz. Sportif faaliyetlere karşı hissettiğimiz tutkuyu, azim ve çabaya dönüştürüyor, kaliteli içerik hizmeti olarak size sunuyoruz.

Dinamik bir ekip olarak başladığımız bu yolda, spor dünyasına karşı farklı pencereler aralamayı ve her geçen gün, ortak ilgi alanına sahip olan sizler ile birlikte geniş bir aile olmayı hedefliyoruz. Bilgi ve sevgi ile zenginleşen platformumuzun, spesifik bir bütünlüğe ulaşması, temel amaçlarımızın odak noktası oluyor. Daha farklı ve daha fazla içeriği sizinle paylaşmak için çabalarken, en büyük motivasyonumuz; sizin için bir alışkanlık haline geldiğimizi fark etmek olacaktır.

Sportif faaliyetler ile ilgili güncel gelişmeleri takip etmenizi sağlarken, aynı zamanda merak duygunuzu da harekete geçirmek için istiyoruz.  Bu merak ile siz de bizimle beraber spor dünyasının farklı boyutlarını keşfedecek, bilgi ve kültür ile hayatınızı daha anlamlı hale getireceksiniz.

Kalite farkı ile değer oluşturmayı amaçlarken, geniş kapsamlı bir içerik hizmeti ile karşınıza çıkıyoruz. Spora, sanatsal bir incelik ile yaklaştığımız için benzerlerimizden ayrılıyor, söz konusu genişliğin her parçasını ayrı bir özen ile hazırlıyoruz. Profesyonel spor branşlarının yanı sıra amatör spor faaliyetlerini de etkin bir şekilde tanıtabilmek, aktif bir şekilde takip edebilmenizi sağlamak için çaba gösteriyoruz. Kısacası; ulusal, milli, amatör, profesyonel gibi herhangi bir sınıflandırma yerine evrensel bir daire içinde hareket ediyor, sporu her açıdan daha değerli bir noktaya taşıyoruz.

Türkiye Ligi, 1.Lig, Avrupa Ligi gibi popüler lig kapsamında yer alan takımlar da sitemiz bünyesinde yer almakta, karşılaşmaları detaylı bir şekilde değerlendirilmektedir. Aktif bir şekilde sunulacak olan bu içerikler, güncel olarak ziyaretçilerimiz ile buluşacaktır. Euroleague, Eurocup ve NBA için profesyonel panorama hizmeti verecek olan yazar ekibimiz, kaliteli panorama hizmeti ile karşılaşmalara karşı hissettiğiniz heyecanı haftalık olarak paylaşmaktadır.

Temel felsefemiz olan ‘özgünlük’ ve ‘yenilik’ felsefesi ile hazırlanan içeriklerimizi, keyifli bir şekilde okuyabilmeniz amacı ile sunmaktayız. Başarısı ile öne çıkmış sporcuların hayat hikayelerine ulaşarak, hem öncü olmak istiyor hem de onlara karşı duyduğumuz saygıyı etkin bir şekilde yansıtmak için çabalıyoruz. Umut, azim ve başarı ile dolu bu gerçek yaşam öykülerinin, hayatınıza ışık olacağına inanıyor, aynı umut ile yolumuza devam etmek istiyoruz.

Yorumlara kapalıdır.