Ana Sayfa E-Spor VFŞL Kış Mevsimi Finali 13 Nisan’da!

VFŞL Kış Mevsimi Finali 13 Nisan’da!

5 dakikada okuyabilirsiniz.
0
0
60
Espor

League of Legends oyununun resmi Espor ligi Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi’nde Kış Mevsimi Final maçı, 13 Nisan 2019 tarihinde Riot Games Espor Sahnesi’nde oynanacak. Final maçı aynı zamanda, FreeZone’nin sunmuş olduğu “Gamer Paketleri” ile YouTube’den, internet paketinden harcama olmadan da izlenebilecek.

Vodafone’nin gençlik markası olan Vodafone FreeZone, destek verdiği League of Legends oyununun Espor Ligi Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi’nde büyük bir fırsat sunuyor. Büyük bir heyecanı sahne olacak olan Riot Games Espor Sahnesi’ndeki finalde 1907 Fenerbahçe Espor takımı ile Bahçeşehir SuperMassive karşı karşıya gelecek. Canlı ve seyircili olarak gerçekleşecek bu final aynı zamanda LoLeSpor resmi YouTube kanalından da naklen yayınlanacak. Bu büyük final, Vodafone’nin sunmuş olduğu Gamer Paketleri sayesinde internet kotasından harcama yapılamadan da takip edilebilecek.

Esporun En Büyük Destekçisiyiz

Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy, final maçı öncesinde şu sözleri sarfetti;

“Vodafone FreeZone olarak, esporun en büyük destekçilerinden biri olmaya devam ediyoruz. Espor, ülkemizde taraftarlık bilinci oluşturmayı başaran, oldukça güçlü bir alan. Stratejinin, reflekslerin ve karşılıklı zekanın mücadelesi, sanal dünya çerçevesinde milyonları ekran başına kilitliyor. Takımı için tezahürat yapan taraftarlar, final maçları için spor salonlarını hınca hınç dolduruyor. Vodafone FreeZone olarak, bu geniş ekosistemin büyümesine destek olmaktan ve katkı vermekten büyük bir mutluluk duyuyoruz. 13 Nisan’da Riot Games Espor Sahnesi’nde bine yakın genç, Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi  2019 Kış Mevsimi Finali için bir araya gelecek. Yüzbinlerce genç ise, resmi ve dijital ortamlardan bu finali izleyecek. Tüm Esporseverleri bu heyecana ortak olmaya davet ediyoruz”

Espor

Riot Games Türkiye Ülke Müdürü Bora Koçyiğit ise, bu heyecanlı finalle ilgili olarak; “Türkiye’nin ilk ve en büyük Espor ligi olan Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi’nin kurucusu Riot Games Türkiye olarak, son 7 yıldır ülkemizde Espor kavramının gelişimi için durmaksızın çalışmaya devam ediyoruz. Ülkemizdeki Espor tutkunlarının yoğun ilgisiyle bu çabalarımızın karşılığını da kısa sürede almayı başararak Avrupa’nın en büyüğü olan Riot Games Espor Sahnesi’ni hayata geçirmeyi bildik. Bu sene 7’ncisini gerçekleştireceğimiz Kış Mevsimi finali etkinliğini kendi evimizde yapıyor olmanın da mutluluğunu, ayrı bir şekilde yaşıyoruz. 13 Nisan’da iki başarılı Espor kulübümüz 1907 Fenerbahçe ve Bahçeşehir SuperMassive, sezon boyunca gösterdikleri büyük mücadelenin bir yansıması olarak coşku dolu bir atmosferde bizlere harika bir espor şöleni yaşatacaklar. Şimdiden, her iki takıma da başarılar diliyorum” dedi.

 

 

 

 

 

Load More Related Articles
Daha Fazla İlgili Makaleyi Oku Arda Çağatay Genç
Daha Fazla Oku E-Spor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kontrol Et

Ajax’ın Rüyası Devam Ediyor!

Şampiyonlar Ligi Çeyrek Final ilk maçında Hollanda temsilcisi Ajax, İngiliz ekibi Tottenha…