Ana Sayfa E-Spor Wolfteam’den 100 Bin TL’lik Turnuva!

Wolfteam’den 100 Bin TL’lik Turnuva!

3 dakikada okuyabilirsiniz.
0
0
51
Wolfteam

Türkiye’de popüler FPS oyunları arasında kendisine yer bulmayı başaran Wolfteam, 19 Nisan 2019 tarihinde finali oynanacak bir turnuva düzenliyor. Turnuva boyunca etkinliğe katılacak takımlar, toplamda 100 bin TL’yi aralarında paylaşacak.

2.5 aydır devam eden turnuvada, bugüne kadar toplamda bin 175 takım, 3 bin 528 oyuncu ile birlikte heyecan en üst seviyelerde yaşandı. Turnuvanın finali, Cuma günü gerçekleşecek büyük maç ile sona erecek. Karşılaşma, aynı zamanda YouTube üzerinden de canlı olarak yayınlanacak.

4 Şubat 2019 tarihinde başlayan ve rekor bir katılım ile devamlılığını sürdürmeyi başaran Wolfteam turnuvasının finali, turnuva boyunca 10 farklı maça çıkarak bu aşamaya kadar gelmeyi bilen Nexus ile SuperNation arasında gerçekleşecek.

Jesterof ile Classio takımları ise, 3.lük maçında karşı karşıya gelecek. Turnuvanın başladığı tarihten bugüne kadar toplamda bin 116 karşılaşma gerçekleşti.

Espor oyuncusu olmayan tüm bilgisayar oyuncuları, arkadaşlarıyla birlikte bu turnuva sayesinde heyecanı yaşama ve eğlenme imkanı buldu. Wolfteam turnuvası, oyunculara hem eğlence, hem de büyük ödülleri bir arada sunuyor.

Toplam ödül havuzunun 100 bin TL olduğu turnuvada ilk 64’e girmeyi başaran takımlar, ödül kazanacak. Turnuvayı şampiyon olarak bitirmeyi başaran takım 30 bin TL kazanırken, finalde mağlup olan takım 15 bin TL kazanıyor. Üçüncü sıradaki takım 7 bin 500 TL, 4 ile 8’inci sıra arasındaki ekipler 2 bin 100 TL, 9 ile 16 arası ekipler 1500 TL, 17 ile 32 arası takımlar 900 TL kazanırken, 32 ile 64. Sıra arasındaki takımlar 510.000 JP kazanıyor.

Wolfteam Zaitsev Turnuvası, oldukça geniş bir katılım ile gerçekleştiği için benzer turnuvaların ilerleyen dönemlerde de yeniden yapılması planlar arasında yer alıyor.

Load More Related Articles
Daha Fazla İlgili Makaleyi Oku Arda Çağatay Genç
Daha Fazla Oku E-Spor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kontrol Et

Ajax’ın Rüyası Devam Ediyor!

Şampiyonlar Ligi Çeyrek Final ilk maçında Hollanda temsilcisi Ajax, İngiliz ekibi Tottenha…